شرایط گارانتی رسا

با توجه به اینکه در بازار گجت و لوازم جانبی خلاء وجود گارانتی معتبر و پاسخگو را حس کردیم لذا تصمیم گرفتیم که تعدادی از محصولاتمان را در این زمینه ضمانت 12 ماهه کنیم،پس به نکات کوتاهی که باعث بهتر شدن خدمات به شما عزیزان میشود دقت بفرمایید:

شرایط عمومی:

  • همراه داشتن فاکتور مهر شده به همراه جعبه کالا که لیبل موبایل رسا روی آن موجود میباشد،الزامی است.(تا در حفظ آنها دقت کنید.)
  • خدمات گارانتی فقط از طریق فروشگاههای موبایل رسا انجام میگردد.
  • در صورتی که امکان تعمیر کالا نباشد و کالا خارج از رده تولید باشد،با کالای نو هم رده جایگزین میگردد و در صورت لزوم مابه التفاوت از مشتری دریافت میگردد.

مواردی که گارانتی را باطل میکند:

الف: صدمات ناشی از ضربه،سقوط،تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی،آتش و حرارت زیاد،گرد وغبار شدید و نوسانات برق.(این موارد شامل دستگاههایی که استاندارد خاص هم میشود.)

ب: دستگاههایی که به هر نحوی دستکاری شده باشند.

ج: استفاده غلط از دستگاه یا مواردی درخارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده.

د: هر نوع دستکاری،خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام،مشخصات دستگاه یا هر نوع دست کاری یا آسیب به فاکتور و جعبه دستگاه.

 

شرایط خاص هر دستگاه:

 

  • ساعت و مچ بند هوشمند:

کابل و شارژر شامل گارانتی نمیباشد.

بند ساعت و مچ بند ها شامل گارانتی نمیباشد.

باطری این محصولات به دلیل مصرفی بودن جز گارانتی نمیباشد.

 

  • کابل شارژر:

هرگونه پارگی یا اثر بریده شدن در کابل باعث لغو گارانتی میگردد.

 

  • سری شارژر

این نوع کالا با دقت بالای کارشناسان ما خریداری و در انبار رسا موجود میشود،لذا از استاندارد خاصی برخوردار است. اگر با رعایت شرایط عادی گارانتی مشکلی برای این سری شارژر پیش آید شما میتوانید از گارانتی رسا با خیالی آسوده در مدت معین استفاده کنید.

 

  • هدست و هندزفری:

این نمونه کالاها به دلیل مصرف بالا و اشتباه در استفاده امکان ضعیف شدن باتری در آنها وجود دارد پس نمیتوان باتری این گروه کالا را تحت هر شرایطی گارانتی کرد.